Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia

Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.

Szczegóły strony www.curulis.pl:

Podlinkuj stronę www.curulis.pl:

Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Artykuły reklamowe »

  Zasadą produktywnego handlu jest porządnie zbudowana motywacja marketingowa. Obejmuje to wszelakie dotychczasowe sektory. Wówczas, jeżeli wyszukujesz trafnej procedury marketingowej, sięgnij z naszej usługi. Prosperujemy na rynku reklamy już niesłychanie wiele lat. Nadrzędnym motywem naszej aktywności są Gadżety Reklamowe. To dzięki nim też Ty zdobędziesz swoich odbiorców. Artykuły Reklamowe przez nas przygotowywane to niezwykle ujmująca postać akcji promocyjnej. To poręka rozkwitu, wydajności Twojej firmy!

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generator druczku wpłaty »

  Kiedy pragniesz błyskawicznie zdobyć druki wpłat czy przelewów. Zapraszamy na stronę internetową o adresie PoleceniePrzelewu.pl. Na serwisie będziecie mogli wygenerować takie druczki jak druki wpłaty lub przelewu. Komenda przelewu możecie Państwo wykonać dwoma różnymi sposobami, albo przez system bankowości elektronicznej, albo jako papierowy blankiet z dyspozycją przelewu. Nie musicie Państwo już tkwić w kolejkach w urzedzie pocztowym by dokonać przelewu, obecnie możecie sami uformować druk i podążyć z nim do najbliższej placówki waszego banku, który za was wykona wpłatę lub przelew.

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »


  Realizujemy zlecenia w obszarze księgowości i finansów. Jako biuro rachunkowe dostarczamy nowoczesne narzędzia informatyczne w kształcie e-biznesu. Stworzyliśmy trójfilarowy model prowadzenia ksiąg rachunkowych, którego bazę stanowi skanowanie faktur, archiwizacja, obieg w formie elektronicznej oraz powadzenie e-ksiąg. Serdecznie zapraszamy do poznania naszych rozwiązań. Jesteśmy całkowicie innym biurem rachunkowym. Wszystkie podmioty prawne i niektóre osoby fizyczne będące przedsiębiorcami, działające w Polsce, są zobowiązane prowadzić księgi rachunkowe. Księgi należy prowadzić zgodnie z Krajowymi Standardami Rachunkowości i zachowaniem wymogów Ustawy o rachunkowości. Oprócz tego dochodzi szereg innych wymogów, powiązanych z Kodeksem Pracy i ubezpieczeniami społecznymi. Szanująca się firma ma obowiązek sporządzenia periodycznych sprawozdań finansowych zgodnie z MSFR lub polskimi standardami rachunkowymi.. Sprawozdania należy zgłosić do ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym oraz publikacji w KRS, a niekiedy opublikować w Monitorze Gospodarczym B. Nasze biuro księgowe wie, w jaki sposób należy skompletować powyższą dokumentację. Ponadto na życzenie sporządzimy raporty dla udziałowców oraz dostarczamy wszelkie wymagane dane do urzędu skarbowego oraz innych instytucji.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe w KredytnaM »

  KredytnaM to poradnik o kredytach mieszkaniowych i refinansowych. W KredytnaM znajduje się praktyczny poradnik o kredytach oraz ogólnodostępne forum komentarzy i opinii o kredytach mieszkaniowych gdzie z naszymi doradcami wybierzesz najlepszy i najtańszy kredyt hipoteczny na mieszkanie lub budowę domu. W KredytnaM pomożemy Ci obliczyć Twoją zdolność kredytową na 2012 rok, znajdziesz też oferty pożyczek hipotecznych, kredytów konsolidacyjnych i refinansowych, kalkulator rat kredytu mieszkaniowego i inne praktyczne narzędzia dla przyszłych kredytobiorców.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
Katalog stron
')