AVAL - domofony i wideodomofony

AVAL - domofony i wideodomofony Dzisiaj w zasadzie każdy budynek mieszkalny jest wyposażony w system domofonowy lub wideodomofonowy. W budownictwie jednorodzinnym najczęściej stosuje się małe systemy analogowe. Bramofony domofonowe są coraz częściej wyposażane w czytniki zbliżeniowe lub czytniki pastylek Dallas. W ofercie AVAL znajduje się szeroka gama unifonów. Sprzedajemy też gotowe zestawy domofonowe i wideodomofonowe. W przypadku budownictwa wielorodzinnego mamy bogatą ofertę domofonów cyfrowych. Mogą być one stosowane zarówno w przypadku niewielkich bloków mieszkalnych, jak i dużych kondominiów. W sklepie internetowym i-dom24. pl znajdziesz bogatą ofertę materiałów i urządzeń do instalacji domofonowych i wideodomofonowych.
AVAL oferuje również elektrozaczepy, rygle elektromagnetyczne i elektromagnesy niezbędne w systemach domofonowych i wideodomofonowych. Są one również stosowane w przypadku systemów kontroli dostęp.
AVAL oferuje ponadto alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, monitoring wizyjny CCTV i IP, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Oprócz tego oferujemy szeroki zakres materiałów i urządzeń do instalacji antenowych oraz systemów nagłośnienia.
Ofertę spółki AVAL uzupełniają różnego rodzaju akumulatory bezobsługowe, szafy rackowe 19-calowe. Mamy również szeroki asortyment przewodów i kabli niskonapięciowych, w tym kable koncentryczne, kable teleinformatyczne oraz przewody alarmowe, domofonowe i głośnikowe.
Działamy na rynku teletechniki od 1993 roku.

Szczegóły strony www.aval.com.pl:

Podlinkuj stronę www.aval.com.pl:

AVAL - domofony i wideodomofony

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania i domy w Poznaniu na sprzedaż »

  Jeśli poważnie myślimy o sprzedaży domu, mieszkania, działki, czy też lokalu użytkowego, to nie musimy tego robić sami. Pomoże w tym skuteczny pośrednik nieruchomości, który poważnie zajmie się naszą sprawą nie ograniczając się jedynie do automatycznego rozesłania powielonych ofert na portale w Internecie do jakich jego biuro nieruchomości ma opłacony dostęp. Skuteczny pośrednik nieruchomości zrobi dużo więcej niż jego konkurenci na rynku, którzy poświęcają większość swojego czasu pracy na pozyskiwanie nowych ofert, na przekonywaniu właścicieli nieruchomości do korzystania z usług ich biura. Skoncentrowany na kilku (nie kilkudziesięciu) ofertach specjalista nieruchomości stara się o najwyższą jakość zdjęć, wykona plan mieszkania, nakręci filmy video, napisze staranny, oddający rzeczywiste walory opis, po to by nie prowadzić na prezentacje nieruchomości osób, które zwiedzione polukrowanym opisem i tak nie kupią, a stracą czas nie tylko swój ale i właściciela oferowanej nieruchomość. Dobry pośrednik nieruchomości sam aktywnie poszukuje nabywców, umieszcza dodatkowe ogłoszenia w często odwiedzanych przez potencjalnie zainteresowanych klientów miejscach. Dobry pośrednik nieruchomości współpracuje z innymi agentami nieruchomości z branży, wymieniając się informacjami i zachęcając do zaproponowania oferty klientom biur współpracujących.DoradcaRN.pl od 1999 biuro nieruchomości w Poznaniu poleca domy i mieszkania w Poznaniu na sprzedaż.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • i-dom24.pl »

  Sklep i-dom24. pl prowadzi sprzedaż materiałów i urządzeń w zakresie systemów technicznej ochrony mienia, w tym do alarmów, domofonów, systemów kontroli dostępu oraz monitoringu wizyjnego. Sklep oferuje również materiały i urządzenia do systemów nagłośnienia PA oraz instalacji antenowych, w tym anteny dvb-t i tv-sat, wzmacniacze antenowe, gniazda. Sklep sprzedaje również szafy rack 19-calowe w szerokim wyborze, osprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny. Ponadto oferuje akumulatory bezobsługowe, w tym żelowe i AGM oraz zasilacze i UPSy. Uzupełnieniem oferty są różnego rodzaju narzędzia i mierniki.
  Towary mają rozbudowane opisy, dołączone fotografie i karty katalogowe.
  Wysyłki są realizowane za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
')