AVAL - domofony i wideodomofony

AVAL - domofony i wideodomofony Dzisiaj w zasadzie każdy budynek mieszkalny jest wyposażony w system domofonowy lub wideodomofonowy. W budownictwie jednorodzinnym najczęściej stosuje się małe systemy analogowe. Bramofony domofonowe są coraz częściej wyposażane w czytniki zbliżeniowe lub czytniki pastylek Dallas. W ofercie AVAL znajduje się szeroka gama unifonów. Sprzedajemy też gotowe zestawy domofonowe i wideodomofonowe. W przypadku budownictwa wielorodzinnego mamy bogatą ofertę domofonów cyfrowych. Mogą być one stosowane zarówno w przypadku niewielkich bloków mieszkalnych, jak i dużych kondominiów. W sklepie internetowym i-dom24. pl znajdziesz bogatą ofertę materiałów i urządzeń do instalacji domofonowych i wideodomofonowych.
AVAL oferuje również elektrozaczepy, rygle elektromagnetyczne i elektromagnesy niezbędne w systemach domofonowych i wideodomofonowych. Są one również stosowane w przypadku systemów kontroli dostęp.
AVAL oferuje ponadto alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe, monitoring wizyjny CCTV i IP, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Oprócz tego oferujemy szeroki zakres materiałów i urządzeń do instalacji antenowych oraz systemów nagłośnienia.
Ofertę spółki AVAL uzupełniają różnego rodzaju akumulatory bezobsługowe, szafy rackowe 19-calowe. Mamy również szeroki asortyment przewodów i kabli niskonapięciowych, w tym kable koncentryczne, kable teleinformatyczne oraz przewody alarmowe, domofonowe i głośnikowe.
Działamy na rynku teletechniki od 1993 roku.

Szczegóły strony www.aval.com.pl:

Podlinkuj stronę www.aval.com.pl:

AVAL - domofony i wideodomofony

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bryła »

  Strona www.archirama.pl to serwis o architekturze. Jeżeli jesteś zainteresowany architekturą zapraszamy pod wskazany adres. Odnajdziesz tam bardzo interesujące projekty. strona oferuje szeroki wachlarz zdjęć inspirującej i niezwykłej architektury. Ponadto znajdziesz tu wiele ciekawostek odnośnie architektury. Przykładowo dowiesz się jakie zadanie pełni w architekturze bryła. Te, jak również inne wiadomości znajdziesz na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów drewnianych »

  Projektowanie domów z całą pewnością nie jest dziś tak prostym zadaniem. Wymaga to naprawdę wiele wysiłku, pracy, cierpliwości, a także pieniędzy i kreatywności. Jeśli sami nie wiemy jak się za to zabrać, to warto skorzystać z usług firmy wykonującej projekty domów. Dziś nie jest ciężko znaleźć taką firmę, poza tym możemy być pewni, że wśród jej bogatej oferty znajdziemy wymarzony projekt dla siebie. Możemy wręcz przebierać w różnych projektach. Do wyboru mamy projekty domów drewnianych, parterowych czy piętrowych, możemy zdecydować się nad domy duże bądź małe. Firmy takie od lat pomagają ludziom zaprojektować ich domy, mieszkania, sypialnie, pokoje i tak dalej. Możemy być pewni, że spełnią także nasze oczekiwania. Warto im zaufać, ponieważ klient jest dla nich najważniejszy, dlatego też projekty jakie oferują cechują się najlepszą jakością, kreatywnością i świetnym wykonaniem.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • i-dom24.pl »

  Sklep i-dom24. pl prowadzi sprzedaż materiałów i urządzeń w zakresie systemów technicznej ochrony mienia, w tym do alarmów, domofonów, systemów kontroli dostępu oraz monitoringu wizyjnego. Sklep oferuje również materiały i urządzenia do systemów nagłośnienia PA oraz instalacji antenowych, w tym anteny dvb-t i tv-sat, wzmacniacze antenowe, gniazda. Sklep sprzedaje również szafy rack 19-calowe w szerokim wyborze, osprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny. Ponadto oferuje akumulatory bezobsługowe, w tym żelowe i AGM oraz zasilacze i UPSy. Uzupełnieniem oferty są różnego rodzaju narzędzia i mierniki.
  Towary mają rozbudowane opisy, dołączone fotografie i karty katalogowe.
  Wysyłki są realizowane za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich.

  Data dodania: 23 06 2016 · szczegóły wpisu »
')