Videofilmowanie Bydgoszcz

Videofilmowanie Bydgoszcz
Profesjonalne videofilmowanie Bydgoszcz i okolice, śluby, wesela, przyjęcia rodzinne, uroczystości, montaż i zgrywanie
Ruchome menu, montaż i oprawa muzyczna (wykorzystanie utworów wskazanych przez parę młodą) Film w proporcjach obrazu 4:3 lub 16:9 Płyty bez zabezpieczeń (możliwość samodzielnego kopiowania)
http://videofilmowanie.media.pl/

Szczegóły strony videofilmowanie.media.pl:

Podlinkuj stronę videofilmowanie.media.pl:

Videofilmowanie Bydgoszcz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Kremacja Wrocław »

    Jesteśmy nową firmą na rynku wrocławskim, natomiast nasi pracownicy, to siła robocza z bogatym wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, sumiennie oraz sumiennie. Podstawową zasadą naszego działania jest nabożeństwo gwoli człowieka - każdego człowieka. Pozostajemy do Państwa dyspozycji za pomocą całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

    Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria notarialna Kraków  »

    Począwszy od chwili 1992 roku edukacja i doświadczenie pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Biuro znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis i vis Wawelu. Godny podziwu dojazd zapewnia analogia Ronda Grunwaldzkiego i innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą forma i luksus naszych klientów podczas wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą dawka miejsc parkingowych, usytuowanych dosadnie poprzednio Kancelarią. Biuro funkcjonuje od chwili poniedziałku aż do piątku w godzinach od chwili 9:00 aż do 17:00. Istnieje ajuści alternatywa dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii aż do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym i w dni czas wolny od chwili pracy.

    Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
Katalog stron
')