cukiernia Kraków

cukiernia Kraków Krakowskie Wypieki to nowa sieć cukierni w całym Krakowie. Od konkurencja odróżnia nas indywidualne podejście do pojedyńczego wypieku - nie zależnie czy jest to ciasto, tort bądź małe ciastko. Jesteśmy pierwszą cukiernią na terenie Krakowa oferujemy usługę nazywającą się "foto tort". Usługa ta, polega na wydrukowywaniu profesjonalną drukarką dowolnego zdjęcia na... wypieku! Foto tort świetnie spełnia się jako tort komunijny, tort urodzinowy bądź dowolny inny tort okazjonalny. Krakowskie Wypieki znajdziesz w każdej popularniejszej galerii handlowej jak naprzykład w Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5 Kraków, Tel: 519 516 902) lub Galerii Bonarka City Center (Ul. Kamieńskiego 11 Kraków, Tel: 519 516 915). Zapraszamy do przetestowania naszych pysznych Krakowskich Wypieków! Gwarantujemy pyszne ciasta, torty praz ciastka. Wszystkie wypieki robimy własnoręcznie! Znajdziesz nas również w Centrum Handlowym M1 (Al. Pokoju 67 Kraków, Tel: 519 516 904), na os. Kurdwanów (Ul. Kordiana 5a Kraków, Tel: 519 516 905) a także w Galerii Kazimierz (Ul. Podgórska 34 Kraków, Tel: 500 016 903).

Szczegóły strony www.krakowskie-wypieki.pl:

Podlinkuj stronę www.krakowskie-wypieki.pl:

cukiernia Kraków

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Sanatorium w Kołobrzegu »

    Hotel Villa Lambert to szanowany hotel nad morzem, który mieści się w Ustroniu Morskim. Obiekt jest położony blisko morza, w strefie kuracyjnej Ustronia. Oddaje do dyspozycji gości komfortowe apartamenty oraz basen itd. Lambert znajduje się w niedużej odległości od Kołobrzegu. Wykwalifikowana obsługa, kuracje oraz rehabilitacja nad morzem, jak również odnowa biologiczna, wczasy odchudzające – w wybranym zakresie i terminie, jak w sanatorium w Kołobrzegu. Lambert jest renomowanym hotelem spa nad morzem, który posiada profesjonalną kadrę oraz zaplecze, zapewniając wczasy odchudzające nad morzem.

    Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
  • Sklep internetowy Sharp Sklep sprzedaż urządzeń firmy Sharp »

    Sprzedaż oczyszczaczy powietrza firmy Sharp 11. Sprzedaż urządzeń biurowych firmy Sharp 11. Najlepszy sklep z elektroniką światowej firmy Sharp 11, W naszej ofercie znajdują się kopiarki, drukarki, oczyszczacze powietrza, kalkulatory, projektory LCD 11, filtry do oczyszczaczy powietrza.

    Data dodania: 19 06 2016 · szczegóły wpisu »
Katalog stron
')