Kancelaria Notarialna Mirosław Szura - Notariusz Katowice

Kancelaria Notarialna Mirosław Szura - Notariusz Katowice www.notariusz-silesia.pl Kancelaria Notarialna w Katowicach jest prowadzona przez notariusza Mirosława Szurę. Kancelaria jest czynna w godzinach podanych na stronie internetowej www.notariusz-silesia.pl a także w innych po uprzednim umówieniu się. Kancelaria wykonuje pełen zakres czynności notarialnych oraz oferuje Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych. W okolicach kancelarii jest bardzo duża dostępność miejsc parkingowych w tym miejsc na parkingu strzeżonym przy ulicy Przemysłowej. Biurowiec, w którym mieści się kancelaria jest wyposażony w podjazdy umożliwiające wjazd osobom na wózkach inwalidzkich z parkingu wewnętrznego do wind i następnie na piętra. Kancelaria mieści się na I piętrze biurowca. Notariusz udziela wszelkich informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do dokonania czynności, wysokości taksy notarialnej oraz wysokości koniecznych podatków i kosztów sądowych.
Zgodnie z ustawą prawo o notariacie obowiązkiem notariusza jest bezstronność i dbałość o słuszny interes stron. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego. Pozostałe niezbędne informacje są na naszych stronach internetowych. www.notariusz-silesia.pl

Szczegóły strony notariusz-silesia.pl:

Podlinkuj stronę notariusz-silesia.pl:

Kancelaria Notarialna Mirosław Szura - Notariusz Katowice

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Portal rozwodowy. »

    Właśnie ten Portal skierowany jest do wszystkich osób które potrzebują porady prawnej z zakresu separacji, rozwodu. Rozwód i separacja to główne kwestie przedstawiane w Naszym Portalu, odnaleźć tu można dużo porad z zakresu prawa rodzinnego czy słownik pojęć. Na Stronie rozwod-separacja.info można także podzielić się własnymi wrażeniami z innymi ludźmi. Najszybciej nas znaleźć wpisując w wyszukiwarce słowo separacja. Dla wszystkich osób które poszukują pomocy innych też jest odpowiedni dział, gdzie każdy może zarówno dodać nowy artykuł, jak i przeszukiwać już umieszczone w Serwisie. Więc zapraszamy do zapoznania się z naszym Serwisem !

    Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
  • zaproszenia ślubne »

    Z czego mogą zostać wykonane Nasze zaproszenie ślubne, to będzie zależeć od Naszych decyzji! Na pierwszym miejscu jest, Nasz portfel. Im więcej bowiem zdecydujemy się przeznaczyćna nie, tym na lepszą jakość możemy liczyć. Oczywiście na uwadze musimy mieć dość powszechne"nabijanie klienta w butelce". Nie zamawiajmy więc drogich zaproszeń, tylko dlatego, że są drogie,ale upewnijmy się, że warto? Zapytajmy z czego mogą zostać wykonane? I na spokojnie przyjrzyjmy się każdemu rozwiązaniu? Poczytajmy trochę o proponowanych Nam zaproszeniach,bo na pewno, jako pierwsi nie będziemy ich zamawiać! Nie obawiajmy się wysokich kosztów!Nawet na chwilę nie zapominajmy o tym, że to Nasz najpiękniejszy Dzień! To my mamy byćw tym dniu szczęśliwi, a nie Nasz portfel.

    Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
Katalog stron
')