Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe':

 • Biuro rachunkowe Profiniks Warszawa Białołęka księgowość Targówek »

  Biuro rachunkowe Profiniks kompleksowo świadczy usługi księgowe i podatkowe. Nasze biuro mieści się na Białołęce w Warszawie. W ramach świadczonych usług dojeżdżamy do biura klienta. Pomożemy w założeniu firmy bez dodatkowej opłaty. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgę przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - księgę przychodów. Rozliczymy podatek dochodowy (PIT i CIT) i podatek VAT. Obsługujemy kadry pracowników oraz dokonujemy rozliczeń z ZUS.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe pomaga firmom »

  Przekonaj się, kto jest firmą nr 1 w branży, a funkcjonalność jako biuro rachunkowe Katowice jest jedną z grupy wielu usług jakimi możemy się pochwalić dobrymi wynikami. W opcji kiedy podpisana zostanie z nami mowa o prowadzenie ewidencji księgowej dla celów rozliczania podatku dochodowego jest darmowa. Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się Twoimi sprawami jak optymalizacja podatkowa, zleć to naszej wspaniałej firmie z tradycjami.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »


  Oferta outsourcingu księgowości oraz liczne usługi dodatkowe, między innymi: wdrożenia systemów księgowych, systemy pomiaru rentowności procesów inwestorskich, systemy work flow. Biuro rachunkowe zbudowało nowatorskie i autorskie oprogramowanie biznesowedo komunikacji między klientem a nami. Architektura naszego systemu oparta jest na koncepcji recepcji księgowej, czyli przerabianiu dokumentów w jednym miejscu, następnie wprowadzaniu do obiegu w formie ucyfrowionej. Prowadzenie rachunkowości jest obowiązkiem niektórych spółek osobowych i wszystkich osób prawnych, zarejestrowanych w Polsce. Rachunkowość należy prowadzić stosując Krajowe Standardy Rachunkowości oraz zgodnie z ustawą o rachunkowości. Dodatkowo istnieją inne wymogi, powiązane z systemem ubezpieczeń społecznych albo prawem pracy. Szanująca się firma ma obowiązek sporządzenia periodycznych sprawozdań finansowych zgodnie z MSFR lub polskimi standardami rachunkowymi.. Roczne sprawozdania, wraz z odpisem uchwały zatwierdzającej, powinny być opublikowane w Krajowym Rejestrze Sądowym i ogłoszone w MSiG. Nasze biuro księgowe pomoże zebrać w/w dokumentację. Co więcej na życzenie przygotujemy raporty dla akcjonariuszy oraz dostarczamy wszelkie wymagane dane do urzędu skarbowego oraz innych instytucji.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dziesięcioletnim stażem. Oferujemy naszym klientom pełną obsługę księgową w ramach biura rachunkowego, oraz doradztwo podatkowe w ramach Kancelarii Doradztwa Podatkowego prowadzonej przez certyfikowanego doradcę Pana Andrzeja Sobieraja. Oferujemy min: prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje VAT i obsługę kadr.
  Firmy z Poznania i wielkopolski zapraszamy do naszego biura przy ulicy Libelta 1A w Poznaniu. Firmy z poza Poznania zapraszamy do współpracy zdalnej. Posiadamy własny serwer wraz z oprogramowaniem umożliwiającym klientom z dowolnego miejsca na świecie zarządzanie usługami i przeglądanie dokumentów księgowych.
  Nie ryzykuj samodzielnego księgowania swojej działalności gospodarczej - zaufaj specjalistom z biura rachunkowego w Poznaniu.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Euro serdecznie zaprasza! »

  Biuro Rachunkowe Euro w Opolu zaprasza do współpracy! Nasze biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi księgowe i kadrowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Praktykę zawodową zdobyliśmy prowadząc sprawy księgowe, podatkowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. Obsługa firm z różnych sektorów pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w wielu branżach - od budowlanych, poligraficznych aż do branży gier komputerowych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi w zakresie pełnej, jak i uproszczonej księgowości.Zapraszamy firmy z Opola i okolic oraz Wrocławia.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ENTER w Warszawie »

  Kancelaria Podatkowa - Biuro Rachunkowe ENTER działa od 1993 r. - na terenie Warszawy. Działalność Biura Rachunkowego wyróżnia solidność i duże zaangażowanie. Oferta usług Biura ENTER jest niezwykle wszechstronna. Obejmuje nie tylko prowadzenie księgowości, ale też pełny zakres usług kadrowych i płacowych, doradztwo podatkowe, sprawne wsparcie dla biznesu. Biuro Rachunkowe ENTER kładzie nacisk na przyjazną obsługę oraz fachowość oferowanych usług. Dodatkowe atuty Biura to obsługa w jęz. angielskim, franc. i ros. oraz odbiór dokumentów od Klienta.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Ełk »

  Mikro, małe, średnie oraz duże firmy, które prowadzą swoją działalność biznesową na terenie miasta Ełku lub w jego okolicy mogą skorzystać z usług profesjonalnej księgowej z Ełku. Prowadzone przez wykwalifikowaną księgową Biuro Rachunkowe Ełk oferuje swoim Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług księgowych. Klienci biura księgowego Ełk mogą liczyć na konkurencyjne ceny usług rachunkowych oraz atrakcyjne warunki współpracy. Postaw na wiedzę i doświadczenie i oddaj swoją firmę w opiekę profesjonalnej księgowej z Ełku.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
')