Strony związane z hasłem 'imprezy dla dzieci':

 • Imprezy firmowe Poznań »

  Witamy Państwa. Pragniemy poinformować o promocjach jakie trwają w firmie Arteventy od września do listopada. Firma Arteventy posiada w ofercie wiele atrakcji na imprezy firmowe Poznań oraz na imprezy dla dzieci. W wyż.wym. okresie można otrzymać rabat do 20% na usługi firmy zamawiane w mieście Poznań. Każdą imprezę powinny upiększyć wspaniałe pokazy baniek mydlanych XXL. Imprezy firmowe Poznań są niewątpliwie jednymi z najbardziej udanych z ofertą firmy Arteventy. W ofercie firmy znajdują się również: szczudlarze, mim, klaun, żywe rzeźby, iluzjonista.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci »

  Najlepsze na świecie urodziny dla dzieci to urodziny z animatorami firmy Arteventy. Konkurencja zostaje w tyle, gdyż u nas klienci są zachwyceni każdorazowo z każdej imprezy. Na urodziny dziecka Poznań proponujemy klauna Apsik, lub animatorów firmy.

  Oferujemy organizację imprez tematycznych; impreza piracka, impreza indiańska, z księżniczkami, wróżką, batmanem, rycerzem itp.

  Posiadamy i oferujemy na wszystkie imprezy:
  -dmuchane zamki
  -dmuchane zjeżdżalnie
  -trampolina
  -wata cukrowa
  -popcorn
  -nagłośnienie

  W ofercie proponujemy malowanie na sztalugach malarskich, malowanie na kilku metrowych płytach, warsztaty sztucznej biżuterii, warsztaty balonowe, malowanie twarzy, skręcanie balonowych figurek, zabawy i konkursy.

  Na urodziny dla dzieci można zamówić u nas jedyne w swoim rodzaju bańki mydlane xxl. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla dzieci »

  Oferowane przez firmę Arteventy usługi uważane są za jedne z najlepszych w branży imprezowej z wielu powodów. Jednym z nich jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi, np. zamówienia organizacji imprezy firmowej połączonej z imprezą i atrakcjami dla dzieci. Firma oferuje bardzo dużą ilość atrakcji na imprezy dla dzieci Poznań. W ofercie firmy znajduje się wynajem dmuchanych zamków, zjeżdżalni, trampoliny, kul wodnych, ściany wspinaczkowej, byka rodeo.

  Arteventy oferuje również organizację wielu ciekawych zabaw i animacji na urodziny dziecka Poznań.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny Dziecka. »

  Jeśli chcesz zorganizować urodziny dziecka lub imieniny dla dziecka, oferujemy nasze niezawodne usługi chwalone przez wszystkich naszych klientów. Można u nas wynająć dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, trampolinę, kucyka, ścianę wspinaczkową. Oferujemy jako animatorów klaunów, księżniczki, piratów, Indian, Bathmana, oraz profesjonalnego klauna, Klauna Apsik. Na urodziny dziecka i inne imprezy dla dzieci oferujemy bańki mydlane xxl, malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawy i konkursy, i wiele innych atrakcji opisanych na naszej stronie www.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
')