Strony związane z hasłem 'Poznań.':

 • Mieszkania i domy w Poznaniu na sprzedaż »

  Jeśli poważnie myślimy o sprzedaży domu, mieszkania, działki, czy też lokalu użytkowego, to nie musimy tego robić sami. Pomoże w tym skuteczny pośrednik nieruchomości, który poważnie zajmie się naszą sprawą nie ograniczając się jedynie do automatycznego rozesłania powielonych ofert na portale w Internecie do jakich jego biuro nieruchomości ma opłacony dostęp. Skuteczny pośrednik nieruchomości zrobi dużo więcej niż jego konkurenci na rynku, którzy poświęcają większość swojego czasu pracy na pozyskiwanie nowych ofert, na przekonywaniu właścicieli nieruchomości do korzystania z usług ich biura. Skoncentrowany na kilku (nie kilkudziesięciu) ofertach specjalista nieruchomości stara się o najwyższą jakość zdjęć, wykona plan mieszkania, nakręci filmy video, napisze staranny, oddający rzeczywiste walory opis, po to by nie prowadzić na prezentacje nieruchomości osób, które zwiedzione polukrowanym opisem i tak nie kupią, a stracą czas nie tylko swój ale i właściciela oferowanej nieruchomość. Dobry pośrednik nieruchomości sam aktywnie poszukuje nabywców, umieszcza dodatkowe ogłoszenia w często odwiedzanych przez potencjalnie zainteresowanych klientów miejscach. Dobry pośrednik nieruchomości współpracuje z innymi agentami nieruchomości z branży, wymieniając się informacjami i zachęcając do zaproponowania oferty klientom biur współpracujących.DoradcaRN.pl od 1999 biuro nieruchomości w Poznaniu poleca domy i mieszkania w Poznaniu na sprzedaż.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk 3d - projektowanie maszyn poznań - frezowanie CNC - giętarka drutu - skan 3d - Zigma »

  Biuro inżynierii przemysłowej Zigma jest kontynuatorem firmy Biuro Techniczne Polski, która od kilkunastu lat świadczyła usługi technologiczne i pomiarowe. Dynamiczny rozwój parku maszyn pozwolił na rozszerzenie skali działalności Biura, dzięki czemu obecnie oferujemy naszym klientom szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań z zakresu inżynierii przemysłowej, od cięcia materiałów laserem i wodą, aż do wykonywania precyzyjnych rekonstrukcji na podstawie skanu trójwymiarowego. Oferujemy również usługi z zakresu drukowania 3D.

  Wśród maszyn pracujących w Biurze Zigma
  znajdują się między innymi:

  Space Gear Mk II
  Obrabiarka CNC
  Giętarka ZIGMA 40
  Skanner NEXT ENGINE 3D
  Drukarka 3D Projet 1500

  Wybrane moce przerobowe Biura inżynierii przemysłowej Zigma:

  Produkcja 50 000 kratek wentylacyjnych rocznie
  Laserowe cięcie 500 metrów stali dziennie
  Gięcie 300 metrów bierzących blachy dziennie
  Skanowanie 50 brył dziennie
  drukowanie 3d projektowanie maszyn frezowanie CNC

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Decyzja środowiskowa »

  Ecer Technika to firma zajmująca się przygotowywaniem opracowań z zakresu ochrony środowiska. Przyjmuje zlecenia z terenu całego kraju. Firma sporządza wnioski o uzyskanie:
  - decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach,
  - pozwolenia zintegrowanego,
  - pozwolenia wodnoprawnego,
  - pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
  - pozwolenia na wytwarzanie odpadów,
  - zezwolenia na unieszkodliwianie odpadów
  - zezwolenia na odzysk odpadów,
  - zezwolenia na transport odpadów,
  - zezwolenia na zbieranie odpadów,
  - inne związane z ochroną środowiska.
  Na potrzeby powyższych decyzji sporządzamy raport oddziaływania na środowisko, operaty: ochrony powietrza, wodnoprawne, programy gospodarki odpadami itp.
  Przygotowujemy także program ochrony środowiska oraz plan gospodarki odpadami dla gmin.
  Klienci Ecer Technika objęci stałą obsługą mogą liczyć na bezpłatny audyt dokumentów wewnątrz firmy celem sprawdzenia ich aktualności i poprawności. W ich imieniu Ecer nalicza i składa sprawozdania z opłaty za korzystanie ze środowiska, na bieżąco prowadzi ewidencję odpadów (na podstawie dostarczanych kart przekazania odpadu), wpisuje do bazy KOBIZE oraz świadczy inne usługi z zakresu ochrony środowiska.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Jesteśmy biurem rachunkowym z ponad dziesięcioletnim stażem. Oferujemy naszym klientom pełną obsługę księgową w ramach biura rachunkowego, oraz doradztwo podatkowe w ramach Kancelarii Doradztwa Podatkowego prowadzonej przez certyfikowanego doradcę Pana Andrzeja Sobieraja. Oferujemy min: prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencje VAT i obsługę kadr.
  Firmy z Poznania i wielkopolski zapraszamy do naszego biura przy ulicy Libelta 1A w Poznaniu. Firmy z poza Poznania zapraszamy do współpracy zdalnej. Posiadamy własny serwer wraz z oprogramowaniem umożliwiającym klientom z dowolnego miejsca na świecie zarządzanie usługami i przeglądanie dokumentów księgowych.
  Nie ryzykuj samodzielnego księgowania swojej działalności gospodarczej - zaufaj specjalistom z biura rachunkowego w Poznaniu.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzież reklamowa Poznań »

  Oferujemy firmom kompleksową i fachową obsługę w zakresie identyfikacji wizualnej marki w oparciu o funkcjonalną i stylową odzież reklamową. Uwydatnia ona przynależność pracowników do firmy oraz pozwala na budowanie jej profesjonalnego wizerunku. Naszą wysokiej jakości odzież reklamową (krawaty reklamowe, apaszki reklamowe, itp. ) dostarczamy klientom z Poznania, Warszawy, Krakowa, a także innych miast Polski. Zadbaj o dobrą widoczność logo firmy i zamów swoim pracownikom profesjonalną odzież reklamową.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe Poznań »

  Witamy Państwa. Pragniemy poinformować o promocjach jakie trwają w firmie Arteventy od września do listopada. Firma Arteventy posiada w ofercie wiele atrakcji na imprezy firmowe Poznań oraz na imprezy dla dzieci. W wyż.wym. okresie można otrzymać rabat do 20% na usługi firmy zamawiane w mieście Poznań. Każdą imprezę powinny upiększyć wspaniałe pokazy baniek mydlanych XXL. Imprezy firmowe Poznań są niewątpliwie jednymi z najbardziej udanych z ofertą firmy Arteventy. W ofercie firmy znajdują się również: szczudlarze, mim, klaun, żywe rzeźby, iluzjonista.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci »

  Najlepsze na świecie urodziny dla dzieci to urodziny z animatorami firmy Arteventy. Konkurencja zostaje w tyle, gdyż u nas klienci są zachwyceni każdorazowo z każdej imprezy. Na urodziny dziecka Poznań proponujemy klauna Apsik, lub animatorów firmy.

  Oferujemy organizację imprez tematycznych; impreza piracka, impreza indiańska, z księżniczkami, wróżką, batmanem, rycerzem itp.

  Posiadamy i oferujemy na wszystkie imprezy:
  -dmuchane zamki
  -dmuchane zjeżdżalnie
  -trampolina
  -wata cukrowa
  -popcorn
  -nagłośnienie

  W ofercie proponujemy malowanie na sztalugach malarskich, malowanie na kilku metrowych płytach, warsztaty sztucznej biżuterii, warsztaty balonowe, malowanie twarzy, skręcanie balonowych figurek, zabawy i konkursy.

  Na urodziny dla dzieci można zamówić u nas jedyne w swoim rodzaju bańki mydlane xxl. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla dzieci »

  Oferowane przez firmę Arteventy usługi uważane są za jedne z najlepszych w branży imprezowej z wielu powodów. Jednym z nich jest możliwość zamówienia kompleksowej usługi, np. zamówienia organizacji imprezy firmowej połączonej z imprezą i atrakcjami dla dzieci. Firma oferuje bardzo dużą ilość atrakcji na imprezy dla dzieci Poznań. W ofercie firmy znajduje się wynajem dmuchanych zamków, zjeżdżalni, trampoliny, kul wodnych, ściany wspinaczkowej, byka rodeo.

  Arteventy oferuje również organizację wielu ciekawych zabaw i animacji na urodziny dziecka Poznań.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny Dziecka. »

  Jeśli chcesz zorganizować urodziny dziecka lub imieniny dla dziecka, oferujemy nasze niezawodne usługi chwalone przez wszystkich naszych klientów. Można u nas wynająć dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, trampolinę, kucyka, ścianę wspinaczkową. Oferujemy jako animatorów klaunów, księżniczki, piratów, Indian, Bathmana, oraz profesjonalnego klauna, Klauna Apsik. Na urodziny dziecka i inne imprezy dla dzieci oferujemy bańki mydlane xxl, malowanie twarzy, skręcanie balonów, zabawy i konkursy, i wiele innych atrakcji opisanych na naszej stronie www.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urodziny dla dzieci »

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę, która jest za każdym razem doceniana przez naszych klientów. Posiadamy doświadczoną grupę animatorów, którzy w bardzo ciekawy sposób chętnie przyjadą na urodziny dla dzieci, które Państwo organizują np. w swoim domu.

  Jeśli potrzeba na imprezie dodatkowych atrakcji to oferujemy dmuchany zamek lub dmuchną zjeżdżalnię do wynajęcia. Mamy kilka do wyboru, duże i małe urządzenia.

  Dobrą formą dodatkowych atrakcji jest oczywiście wata cukrowa i ciepły popcorn. Gwarantujemy, że nasza oferta jest nie do pokonania przez konkurencję, jesteśmy unikalni, profesjonalni i wyjątkowi, o czym przekonają się Państwo przy pierwszej imprezie.

  Urodziny dziecka Poznań w wykonaniu naszej firmy dają gwarancję zadowolenia wszystkich dzieci na imprezie.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż trwały Poznań »

  Makijaż trwały pojawił się w Polsce w 1992 roku na 1 Kongresie Kosmetycznym PSK. Od tego czasu stał się zabiegiem dla wszystkich kobiet, które mają alergię na kosmetyki.
  Jako kosmetyczka- linergistka z kilkuletnim stażem zapraszam do salonu makijażu permanentnego w Poznaniu.
  Do makijażu trwałego używam specjalne do tego przeznaczone barwniki.
  Dzięki precyzyjnej aplikacji pigment w ciągu kilku lat ulega stopniowemu wchłanianiu oraz podlega naturalnym procesom złuszczania naskórka. Bez wzmacniania będzie stanie się coraz jaśniejszy.
  Gdy makijaż permanentny zacznie znikać może zostać w każdym czasie na nowo wzmocniony. Można zdecydować się także na coś innego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.Czas ten jest zależny od użytego koloru, typu skóry, ekspozycji na słońce, zażywanych leków, wieku klientki.
  Do swojej pracy nad makijażem używam najnowocześniejszą, niemiecką aparaturę z laserem. Charakteryzuje się ona niesamowitą precyzją w nakłuciach skóry. Przez co makijaż trwały będzie dokładny.
  Ważnym elementem stosowanym w mojej pracy są igły. Do dyspozycji mam ich 13 rodzajów. Gdy kartridż jest wyłączony, igła automatycznie chowa się w nasadce, co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się.Można także uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi groźne choroby, np. wirusowe zapalenie wątroby czy aids. Oferuję również usługę biotatuażu w Poznaniu.
  Stosuję środki znieczulające na życzenie pacjentek.
  W zależności od potrzeb, można za pomocą makijażu trwałego:
  oczom nadać wyrazistość
  brwiom nadać piękny, naturalny kolor
  ustom sprawić, że będą wzmocnione w kolorze.
  Wykonanie zabiegu pigmentacji nie niesie za sobą żadnego ryzyka.
  Jeżeli wybierzecie Panie moje Studio macie pewność, że usługa będzie wykonana perfekcyjnie.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Poznań »

  Usługi układania kostki brukowej czy też granitowej firma brukarska RJ-bruk-bud wykonuje dla firm ale przede wszystkim dla osób prywatnych w brukarstwie artystycznym np z kostki brukowej typu starobruk nostalit nova granit.
  Usługę brukarską możemy wykonać z dostarczeniem materiałów na budowę lub inwestora. W ofercie posiadamy także wynajem koparko ładowarki z fachową obsługą operatorską.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Olanex - Prace Wysokościowe Bez Użycia Rusztowań »

  Olanex jest firmą usługową, mieszczącą się w niedalekiej odległości od Poznania. Do zaoferowania ma wiele usług, pozwalających na utrzymanie w czystości wielorakich nawierzchni. Pośród nich, na uwagę zasługuje oczyszczanie takich nawierzchni, jak: elewacje i dachy, kostka brukowa, ekrany dźwiękochłonne i wiaty przystankowe, tynki, ściany z graffiti, płyty granitowe, pomniki i wiele wiele innych. Robotnicy firmy to wyszkoleni alpiniści, którzy mają ukończone szkolenia do pracy na wysokości i szkolenia w zakresie BHP.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Astoria Romantica Hotel Poznań »

  Hotel Poznań Astoria Romantica, mieszczący się w sąsiedztwie stolicy województwa wielkopolskiego, to wizytówka miasta Swarzędza. Zachowany minimalizm, jednocześnie miły dla oczu design można dostrzec już z zewnątrz. W okresie wiosenno - letnim goście mają do dyspozycji stoliki rozstawione na trawie, gdzie pod parasolami mogą zregenerować siły i odpocząć. Wnętrze hotelu mieści 18 pokoi z łazienkami i darmowym łączem internetowym, restaurację serwującą dania z różnych stron świata, całodobową recepcję i salę konferencyjno - bankietową. W swojej ofercie posiada dwa pakiety. Romantyczny Weekend - to propozycja skierowana dla zakochanych par, które pragną spędzić czas w przytulnej scenerii. Hotel zapewnia romantyczną kolację razem z noclegiem w udekorowanym na tę okazję pokoju oraz śniadaniem serwowanym w postaci angielskiego i szwedziego bufetu. Drugim pakietem z oferty jest Pakiet Biznes, w którego skład wchodzi posiłek wieczorny w restauracji, nocleg w pokoju jednoosobowym lub dwuosobowym oraz śniadanie serwowane w formie szwedzkiego i angielskiego bufetu. Atutem hotelu jest także doskonała lokalizacja, która daje możliwość szybkiego dotarcia do wielkiego miasta, zarazem zapewniając spokój.

  Data dodania: 16 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • hotel Poznań »

  Poszukujesz treści na tematy turystyczne, nie wiesz gdzie porządnie przenocować w Poznaniu, wyszukujesz miejsca na udaną naradę lub organizujesz szampańskie wesele? Jeśli tak to powinieneś zajrzeć na nasz blog poświęcony tematyce hotelowo-turystycznej. Wszystkie ciekawe newsy z okręgu wielkopolski pisane przez zawodowców turystyki i rekreacji. Pamiętaj że, z naszym portalem nigdy twój odpoczynek lub wymarzona impreza, nie okaże się totalną klapą. Z pomocą naszej witryny każdy zamierzony cel, będzie prawidłowo zaplanowany i uwieńczy się sukcesem. Wobec tego uprzejmie zapraszamy na: http://poznan-hotele. eu i życzymy dobrego odpoczynku.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe Katowice »

  Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu lub jesteś uzależniony od adrenaliny, odwiedź naszą stronę internetową. Oferujemy skoki tandemowe z 3000 metrów i z 4000 metrów. Skok na spadochronie jest niesamowitym przeżyciem nie porównywalnym z niczym innym.

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tanie noclegi Poznań - Apartamenty Zielony »

  Staramy się zapewnić naszym klientom wszelki możliwy komfort. Często jesteśmy zachwalani ze względu na wysoką jakość obsługi. Świetna lokalizacja i możliwość wygodnego wypoczęcia, wyjazdu służbowego.

  Data dodania: 08 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Miastopoznaj - Poznań »

  Najlepszy poznański serwis informacyjny. Zespół naszych blogerów na bieżąco wstawia wpisy o atrakcjach, akcjach i wiadomościach z Poznania i okolic. Nasz portal jest miejscem, które zbiera wszystkie te aktualności, tak aby nasi Goście mieli wszystkie informacje w jednym miejscu.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »
')