Strony związane z hasłem 'serwis drukarek':

 • Serwis drukarek - Serwis drukarek w Warszawie. Serwis kopiarek »

  Profesjonalny serwis drukarek oraz urządzeń kopiujących. 13 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń drukujących. Naprawiamy drukarki u klientów. Serwis w Warszawie. Oferujemy profesjonalny serwis. Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń drukujących i kopiujących. Proponujemy Państwo stałą opiekę serwisową oraz regularne konserwacje. Konserwacja oraz naprawy urządzeń może przebiegać u Państwa w firmie lub u nas w serwisie.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • HTML-SERWIS Twój Partner IT »

  Firma HTML-SERWIS oferujemy całościową obsługę informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze usługi informatyczne dla firm to zarówno doraźna pomoc w rozwiązywaniu problemów (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) jak i planowanie złożonych rozwiązań informatycznych wspomagających biznes oraz długofalowa opieka i serwis. Dostarczamy wdrażamy utrzymujemy.Jesteśmy autoryzowanym dealerem i punktem gwarancyjnym firmy SHARP. Posiadamy wszystkie certyfikaty serwisowe obejmujące także najnowsze modele kopiarek SHARP. Nasz przeszkolony przez specjalistów z firmy SHARP serwis w sposób szybki i kompetentny rozwiąże wszystkie problemy techniczne oraz doradzi przy wyborze sprzętu dostosowanego do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa drukarek Częstochowa - Optima-md »

  Optima-md to doświadczenie, niezawodność oraz wsprawcie w zakresie usług informtycznych. Od 20 lat naprawiamy urządzenia wyposażenia biur. Sprzedajemy nowe i używane urządzenia wielofunkcyjne i kserokopiarki.

  Oferujemy w serwisie:
  - naprawę drukarek
  - naprawę Kserokopiarek
  - naprawę laptopów
  - naprawę ploterów

  oraz

  Sprzedaż kserokopiarek nowych i używanych z gwarancją.

  Zapewniamy jako pogwarancyjny serwis w Czestochowie:

  - Oferujemy bezpłatną Diagnozę
  - Udzielamy gwarancji na wykonane usługi
  - Zapewniamy wspracie i serwis

  Zapraszamy do naszego punktu serwisowego w godzinach 8-18
  Tel: 343617634 lub www. optima-md. com

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
')