Strony związane z hasłem 'szkolenie':

 • Ratea - kurs pierwszej pomocy medycznej »

  Ośrodek Szkoleniowy Ratea - Pierwsza Pomoc prowadzi szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

  W swojej ofercie posiadamy: kurs podstawowy pierwszej pomocy, kurs pediatryczny / pierwszej pomocy dzieciom, kurs zaawansowany pierwszej pomocy i kurs ratownictwa drogowego.

  Wszystkie nasze szkolenia wyróżnia duża ilość ćwiczeń praktycznych, które wyrabiają umiejętności praktyczne udzielania pierwszej pomocy na miejscu zdażenia.

  Działamy w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Bydgoszcz i Toruń.

  Zapraszamy

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia »

  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

  Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

  Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs VCA »

  Firma Qes to najlepsi fachowcy, w kategorii szkoleń personelu. Oferujemy szkolenia z SCC, a także BHP. Swoich pracowników w nasze ręce, oddało nam już kilkaset przedsiębiorstw, które obecnie wystawiają nam znakomite referencje. Oprócz szkoleń, mamy w ofercie wszelkiego rodzaju usługi konsultingowe, oraz sporządzanie instrukcji technologicznych urządzeń. W celu gruntownego oczytania się z propozycjami naszych usług, zachęcamy do odwiedzenia serwisu.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kielce »

  BHP Center to firma, która przeprowadza szkolenia BHP oraz kursy pierwszej pomocy. Do tego oferujemy szkolenia PPoż, oraz prowadzimy konserwację narzędzi gaśniczych. Za sprawą długoletniej praktyki nasze usługi są odpowiednio dobrane do Państwa potrzeb. Mamy zarazem świadomość, że w dzisiejszym świecie prócz skuteczności ogromne znaczenie ma niska cena i szybkość działania, które to dwie cechy też możemy Państwu zagwarantować. Nadrzędnym celem firmy BHP Center jest przekazanie wiedzy na temat bezpiecznej pracy.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
Katalog stron
')